جهانی سر شار از فراوانی

جهانی سرشار از فراوانی

ما در جهانی زندگی می‌کنیم که اکثر افراد روی کمبود تمرکز می‌کنند، ولی حقیقت این است که این جهان سرشار از فراوانی است و کمبودی وجود ندارد.

در این جهان غذا، پول، شادی، سلامتی، ثروت، محبت و… بیش از حد کافی برای همه وجود دارد.

اگر می‌خواهید فراوانی محبت را دریافت کنید، فقط روی نکات مثبت رفتاری افراد تمرکز کنید و نقاط قوت‌شان را به آنها بگویید و هرگز از نقاط ضعف‌شان صحبت نکنید.

مثلاً بگویید: چقدر این لباس برازنده شخص شماست، شما چقدر خوب صحبت می‌کنید و…

وقتی روی نقاط قوت افراد توجه می‌کنید ناخودآگاه نقاط ضعف آنها از بین می‌رود و فراوانی محبت را از دیگران دریافت می‌کنید.

روی هرچه که می‌خواهید داشته باشید تمرکز کنید  و بابت آن سپاس‌گزار باشید تا در زندگی‌تان خلق شود.

اگر برای آنچه در زندگی دارید سپاس‌گزار باشید، فرکانس همان را به جهان هستی ارسال می‌کنید و همواره بیش از آنچه دارید جذب زندگی‌تان می‌شود.

اغلب افراد به جای اینکه توجه و تمرکزشان را معطوف به داشته‌های‌ خود کنند و بابت آن سپاس‌گزار خداوند باشند، همواره توجه‌شان به نداشته‌هاست و همیشه از بیکاری، اوضاع اقتصادی کشور، رفتار اشتباه دوست، همکار، همسر و فرزندان خود و… معتزض‌اند و به جای فراوانی، کمبود را در زندگی خود تجربه می کنند ولی افراد موفق و ثروتمند همواره تمرکزشان به موضوعاتی است که کمک‌شان می‌کند موفق‌تر و خوشبخت‌تر شوند و بابت همه چیز سپاس‌گزار خداوند هستند، به همین دلیل همیشه فراوانی را در زندگی خود تجربه می‌کنند.

به عنوان مثال: اگر می‌خواهید فراوانی ثروت را به زندگی‌تان جذب کنید، باید تمرکز و توجه شما روی پولی باشد که رفاه و آسایش بیشتری برای شما ایجاد می‌کند.

می‌توانید هر بار که پولی را خرج می‌کنید به خود بگویید خدایا شکرت بابت داشتن این پول که توانستم فلان چیز را خریداری کنم.

یا می‌توانید عدد مبلغی که دوست دارید داشته باشید را روی کاغذ بنویسید و در معرض دید خود قرار دهید و تجسم کنید که واقعاً آن را دارید، به خودتان اجازه دهید که احساس کنید واقعاً این پول در حساب بانکی شماست و حتی برای خرج کردنش نیز برنامه‌ریزی کنید.

با انجام این کارها توجه و تمرکز شما روی داشتن پول بسیار است و به شکل‌های مختلف پول و ثروت بیشتر به زندگی‌تان سرازیر می‌شود.

وقتی روی پول و ثروت تمرکز می‌کنید فراوانی به شکل ایده‌های پول‌ساز و پیشنهادات کاری جدید و… وارد زندگی‌تان می‌شود و به این شکل پول و ثروت بیشتر را جذب می‌کنید.

هر بار که به داشته‌های‌تان توجه می‌کنید و بابت آن سپاس‌گزار خداوند هستید، ناخودآگاه یکسری اهداف و آرزو درون‌تان شکل می‌گیرد و به یکسری فعالیت‌ها علاقه‌مند می‌شوید که شما را به سمت فراوانی بیشتر هدایت می‌کنند.

پس اهداف و آرزوهای خود را جدی بگیرید، بابت نعمات‌تان شکر گزار باشید و به جای کمبود، فراوانی جهان را باور کنید تا فراوانی جذب زندگی‌تان شود.

کتاب صوتی چگونه مغناطیس پول شویم
کتاب صوتی قانون جذب ثروت
کتاب صوتی راز ثروت
کتاب صوتی معجزه سپاس‌گزاری
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *