زیبایی‌ها را ببینیم

زیبایی‌ها را ببینیم

بیایید از امروز فقط تمرکز به نکات مثبت زندگی داشته باشیم و با توجه کردن به اتفاقات خوبی که برایمان رخ می‌دهد زیبایی‌ها را ببینیم تا به مسیر خوشبختی، سلامتی و ثروت هدایت شویم.

ما در جهانی زندگی می‌کنیم که زیبایی‌های آن آنقدر زیاد است که می‌شود با تمرکز به نکات مثبت هر اتفاق، بهشت را همینجا در همین دنیا تجربه کرد.

به هر اتفاقی که در زندگیمان رخ می‌دهد می‌توانیم به چندین شکل نگاه کنیم که حالمان را خوب یا بد کند.

این ما هستیم که با طرز نگاهمان به اتفاقات شرایط را برای خودمان سخت‌تر یا راحت‌تر می‌کنیم و عامل دیگری در حال خوب یا بد ما دخیل نیست.

تمرکز به نکات مثبت باعث می‌شود احساس خوب را تجربه کنیم و این احساس خوب ما را در فرکانسی قرار می‌دهد که همواره احساس خوب بیشتری تجربه کنیم و اتفاقات زیبایی را برای خودمان رقم بزنیم تا بتوانیم زیبایی‌ها را جایی ببینیم که دیگران قادر به دیدن آن نیستند.

وقتی به هر اتفاقی که رخ می‌دهد به شکلی نگاه می‌کنی که به احساس خوب می‌رسی و بابت آن از خداوند سپاسگزاری می‌کنی این درخواست را به جهان هستی ارسال می‌کنی که من زیبایی‌ها و نعمات بیشتری می‌خواهم و خداوند هم با شرایط، اتفاقات، آدم‌ها، ایده‌ها و… تو را به مسیری هدایت می‌کند تا از همان چیزی که درخواستش کردی بیشتری ببینی و دریافت کنی.

سپاسگزاری نزدیکترین فرکانس به خواسته‌هاست و ما را به سرعت به هر خواسته‌ای می‌رساند، زیرا در حالت سپاسگزاری واقعی ما احساس خوب واقعی داریم و طبق قانون احساسات، احساسات خوب اتفاقات خوب را رقم می‌زنند و احساسات بد اتفاقات بد.

اگر به گذشته برگردیم و به یاد بیاوریم اتفاقات خوب و بد زندگیمان را متوجه می‌شویم که اتفاقات بد زندگی درست از جایی شروع شد که توانایی کنترل احساسات خودمان را از دست دادیم و نتوانستیم به آن اتفاق به ظاهر بد به گونه‌ای نگاه کنیم که به ما احساس بهتری بدهد.

کنترل احساسات یا همان کنترل ذهن مهمترین ویژگی افراد موفق است ، آنها ذهن‌شان را برای زیبایی‌ها برنامه ریزی کرده‌اند و همواره نعمت‌های بیشتری را دریافت می‌کنند.

اگر می‌خواهیم خوشبختی را تجربه کنیم باید کنترل ذهن خود را داشته باشیم و بتوانیم احساساتمان را کنترل کنیم و کنترل احساسات با نگاه کردن از دید مثبت نسبت به هر اتفاق هر بار ساده و ساده‌تر می‌شود.

گفتیم که اتفاقات بد زندگی از جایی شروع می‌شود که توانایی کنترل احساسات خود را از دست می‌دهیم، حال بیایید ببینیم اتفاقات خوب از کجا شروع می‌شوند.

قانونی وجود دارد به نام قانون رهایی و قانون رهایی می‌گوید هر خواسته‌ای که داری رهایش کن تا بدست بیاوری.

اتفاقات خوب زندگی درست از جایی شروع می‌شود که تسلیم خداوند می‌شویم و رها می‌کنیم و می‌گوییم خدایا من دیگر نمی‌توانم خودت درستش کن و اینگونه با رفع مسئولیت از خودمان و سپردن این مسئولیت به خداوند ناخودآگاه قانون رهایی را به کار می‌بندیم و رها می‌کنیم و اگر گذشته خود را به یاد بیاورید درک خواهید کرد که قانون رهایی چگونه عمل می‌کند و چطور اتفاقات خوب برایتان به سرعت رقم می‌خورد.

در این فایل توضیحات بیشتر و تمریناتی کاربردی برای شما بیان کرده‌ام که پیشنهاد می‌کنم بارها گوش دهید و تمرین آن را هر روز انجام دهید تا خودتان زیبایی‌ها را جایی که خیلی‌ها نمی‌توانند ببینند، ببینید.

وحید رستمی


زیبایی‌ها را ببینیم


 

2 دیدگاه برای “زیبایی‌ها را ببینیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 5 =