چگونه فرکانس‌های ثروت ساز ارسال کنیم

چگونه فرکانس‌‌های ثروت ساز ارسال کنیم

مهمترین سوالی که همواره کاربران از ما می‌پرسند این است که: چطور فرکانس ثروت ساز ارسال کنیم و یا به عبارتی دیگر چگونه فرکانس مناسب هر خواسته را در طول روز ارسال کنیم.

مشکل اکثر ما این است که هنوز درک درستی از قانون جذب نداریم و نمی‌دانیم قانون جذب چطور کار میکند به همین دلیل نمی‌دانیم چطور از قانون جذب استفاده کنیم و فرکانس ثروت ساز یا فرکانس خواسته خود را ارسال کنیم.

بعضی افراد چون هنوز درک درستی از قانون جذب ندارند همواره فکر می‌کنند مثبت اندیشی یعنی ارسال فرکانس مناسب و می‌گویند قانون جذب یعنی به هر چه فکر کنیم اتفاق می‌افتد و متوجه نیستند که اصل و اساس قانون جذب توجه کردن است و شاید خودشان هم متوجه نباشند که در طول روز چقدر در حال توجه کردن به ناخواسته‌هایشان هستند و فرکانس ناخواسته ارسال می‌کنند و تعجب می‌کنند که چرا هنوز به آن مبلغ پول دلخواه یا آن خواسته نرسیده‌اند.

وقتی کتاب قانون جذب ثروت خانم استر هیکس را می‌خوانی متوجه می‌شوی که قانون جذب یعنی قانون توجه و ما با توجه کردن به هر چیز آن را جذب می‌کنیم نه با فکر کردن به آن!

در واقع هر موضوعی دو موضوع است و هر چیز با تضاد خودش ساخته شده و وجود دارد.

به طور مثال: موضوع ثروت دو موضوع است یعنی کمبود ثروت و فراوانی ثروت و ما با توجه کردن به هرکدام از این دو موضوع آن را جذب می‌کنیم.

اگر در طول روز به کمبود ثروت توجه کنیم فقر را تجربه می‌کنیم و اگر به فراوانی ثروت توجه کنیم، پول و ثروت را تجربه می‌کنیم. پس بسیار مهم است که در هر لحظه در حال توجه کردن به خواسته‌هایمان هستیم یا ناخواسته‌هایمان.

ما در جهانی زندگی می‌کنیم که تضادها به خواسته‌ها معنا می‌دهند و باعث می‌شوند انگیزه بگیریم و برای رسیدن به لذت داشتن آن تلاش کنیم و این تضادها نه تنها بد نیستند بلکه به موفقیت ما کمک می‌کند و به همین دلیل هر چیز با تضا خودش ساخته شده است.

در این فایل توضیحات بیشتری در این مورد داده‌ام که پیشنهاد می‌کنم بارها با دقت گوش کنید و تمرینات آن را انجام دهید تا خودتان شاهد معجزات زندگیتان شوید.

وحید رستمی


چگونه فرکانس‌‌های ثروت ساز ارسال کنیم


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 1 =