قدرت باور

قدرت باور

وقتی قدرت باور را درک کنید متوجه می‌شوید غیر ممکن وجود ندارد و هر شرایطی را می‌توانیم به وجود بیاوریم به شرطی که با تمام وجود آن را باور کنیم و جزئی از رفتار و شخصیت ما شود.

غیر ممکن وجود ندارد

اجازه دهید با یک مثال واقعی شروع کنم، دانش آموزی سر کلاس ریاضی به خواب می‌رود وقتی بیدار می‌شود می‌بیند معلم روی تخته چند مسئله ریاضی نوشته است او فکر می‌کند معلم این مسئله‌ها را برای تمرین خانه نوشته پس آنها را یادداشت می‌کند و بعد از چند روز فکر کردن و کلی تلاش کردن بالاخره یکی از آنها را حل می‌کند.

دانش آموز بعد از چند روز وقتی سر کلاس پاسخ را ارائه می‌دهد معلم با تعجب می‌گوید چطور این مسئله را حل کردی؟ این مسئله را به عنوان یک نمونه از مسائلی در ریاضی نوشته بودم که هیچ راه حلی برای آن وجود ندارد.

باورهای ما چنان قدرتمند هستند که می‌توانند آنچه به نظر غیر ممکن می‌رسد را ممکن کنند، آن دانش‌آموز چون نمی‌دانست مسئله‌ای که پای تخته نوشته شده نمونه‌ای از یک مسئله بدون جواب است فکر می‌کرد راه حل وجود دارد پس توانست آن را حل کند.

تمام اختراعات، اکتشافات و درمان‌هایی که تا کنون بشر به آن رسیده است فقط به خاطر افرادی بوده که باور داشته‌اند حتماً راهی وجود دارد و می‌توانند.

اگر فکر کنید برای رسیدن به آنچه می‌خواهید راه حلی وجود ندارد پس برای شما راه حلی وجود ندارد اما برای کسی که باور دارد راهی وجود داره حتما راهی هست و آن را پیدا می‌کند.

وقتی خواسته‌ای دارید هرگز اینطور فکر نکنید که من شرایطش را ندارم، باید فلان اتفاقات رخ دهد تا به آن برسم، باید فلان ویژگی‌ها را داشته باشم، من کجا و آن کجا و…

اگر باور داشته باشید راهی هست راه حل را پیدا می‌کنید

افکار منفی را از خودتان دور کنید و گفتگوهای منفی درونی خود را ساکت کنید و باور داشته باشید می‌شود، می‌توانید و حتماٌ راهی هست.

برای داشتن پول بیشتر باور داشته باشید راهی هست تا به درآمد بالاتر برسید و پول‌های بیشتری به دست بیاورید، وقتی باور کنید راهی وجود دارد با ایده‌ها، شرایط و اتفاقاتی برخورد می‌کنید که در نهایت شما را به پول و درآمد بیشتر می‌رساند.

شاید کارمند باشید و قصد دارید کسب و کار شخصی خودتان را راه اندازی کنید اما هیچ ایده‌ای ندارید، اگر باور کنید راهی وجود دارد و اقدام کنید حتی اگر هیچ ایده یا تخصصی نداشته باشید جهان هستی تمام چیزهایی که نیاز دارید را در زمان مناسب برای شما فراهم می‌کند.

باورهای ما زندگی ما را رهبری می‌کنند و اتفاقات را وارد زندگیمان می‌کنند چون وقتی چیزی را باور کنیم بخشی از رفتار، شخصیت و عادت ما می‌شود و باعث می‌شود دست به اقدام بزنیم و در نهایت طبیعی است که نتیجه بگیریم.

پس وقتی چیزی را باور می‌کنیم دست به اقدام می‌زنیم و در موردش فکر می‌کنیم و چون اقدام می‌کنیم با ایده‌های جدید،شرایط جدید و آدم‌های جدید برخورد می‌کنیم که کمک می‌کنند به آنچه می‌خواهیم برسیم.

پیشنهاد می‌کنم ویدیو زیر را مشاهده کنید تا با توضیحات بیشتری که داده‌ام قدرت باور را درک کنید.

وحید رستمیدانلود

حجم: 73 مگابایت

زمان: 04:49 دقیقه

کیفیت: 1080P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 6 =