موشک آرزوها

موشک آرزوها

وقتی با تضاد، تنوع و نیازی در زندگی برخورد می‌کنیم ناخودآگاه خواسته‌ای درون ما شکل می‌گیرد و درخواستی به جهان هستی ارسال می‌کنیم که این نوع درخواست به وسیله موشک آرزوها به جهان هستی اعلام می‌شود.

موشک آرزوها چیست؟

گاهی اوقات آگاهانه می‌دانیم چه خواسته‌ای داریم و آن را به جهان هستی اعلام می‌کنیم و از خداوند می‌خواهیم تا ما را به خواسته‌ای که داریم برساند اما بسیاری اوقات خواسته‌های ما ناخودآگاه به جهان هستی ارسال می‌شوند به همین دلیل گاهی اتفاقاتی را تجربه می‌کنیم که به نظر می‌رسد درخواست نکرده‌ایم.

چه عواملی باعث می‌شود ناخودآگاه به جهان هستی درخواست ارسال کنیم؟

تصاد: وقتی به تضاد یا مشکلی برخورد می‌کنیم ناخودآگاه خواسته‌ای درون ما شکل می‌گیرد و به جهان هستی ارسال می‌شود.

مثال: وقتی بیمار می‌شویم خواسته ما داشتن سلامتی است و این درخواست که من سلامتی می‌خواهم ناخودآگاه به جهان هستی ارسال می‌شود.

تنوع: وقتی با تنوع برخورد می‌کنیم چون انتخاب‌های زیادی داریم خواسته ما شفاف‌تر می‌شود و ناخودآگاه به جهان هستی اعلام می‌کنیم دقیقاً خواسته ما چیست.

مثال: زمانی که قصد داریم خودرویی خریداری کنیم چون خودروهای زیادی وجود دارند که هر کدام ویژگی‌های متفاوتی دارند با تنوع روبرو هستیم و با دیدن آنها دقیق‌تر می‌دانیم خودروی مورد علاقه ما چیست و اگر فقط یک نوع خودرو وجود داشت ما انتخاب دیگری نداشتیم به همین دلیل تنوع باعث می‌شود به وضوح بیشتر نسبت به خواسته‌هایمان برسیم و خواسته‌ای دقیق درون ما شکل بگیرد و ناخودآگاه درخواستی را به جهان هستی ارسال کنیم که خواسته واقعی ما باشد.

نیاز: زمانی که به چیزی نیازمند می‌شویم ناخودآگاه خواسته‌ای درون ما شکل می‌گیرد و درخواستی را به جهان هستی ارسال می‌کنیم.

مثال: وقتی از کارمان اخراج می‌شویم یا بیکار هستیم ناخودآگاه خواسته‌ای درون ما شکل می‌گیرد که می‌خواهیم شغل و درآمدی داشته باشیم و این نیاز باعث می‌شود ناخودآگاه خواسته ما به جهان هستی ارسال شود.

اگر آرام باشیم و احساس خوبی داشته باشیم به هماهنگی با درخواست‌هایی که ارسال کرده‌ایم می‌رسیم و فقط با اتفاقات خوب هماهنگ می‌شویم که ما را در مسیر موفقیت قرار می‌دهند.

برای دریافت درخواست‌هایمان تنها کاری که باید انجام دهیم این است که از لحاظ ذهنی به هماهنگی با آنها برسیم و زمانی به هماهنگی می‌رسیم که برای ذهنمان دور از دسترس نباشد و احساس آرامش و اطمینان داشته باشیم.

بسیاری از خواسته‌های ما به وسیله موشک آرزوها ناخودآگاه به جهان هستی ارسال می‌شود اما دلیل اینکه آنها را دریافت نمی‌کنیم فقط این است که هنوز با آن به هماهنگی نرسیده‌ایم.

پس نگران نباشید و فقط آرام باشید، به خداوند اعتماد کنید و احساس خوبی داشته باشید تا با اتفاقات زیبا هماهنگ شوید، قول می‌دهم اگر اینطور عمل کنید از اتفاقات خوبی که در زندگی تجربه می‌کنید شگفت زده می‌شوید.

پیشنهاد می‌کنم این ویدیو را با دقت مشاهده کنید تا به درک بهتری نسبت به موشک آرزوها و خواسته‌هایتان برسید.

وحید رستمی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =