قانون جذب چگونه به طرز نگاه ما واکنش می دهد

جهان هستی چگونه به طرز نگاه ما واکنش می دهد

یکی از دلایلی که بسیاری از افراد هنوز نتوانسته‌اند قانون جذب را درست درک کنند این است که نمی‌دانند جهان هستی چگونه به طرز نگاه ما واکنش می دهد.

البته افرادی هم هستند که نظریه ها را قبول ندارند و به دنبال مثال هایی علمی هستند که این قانون را بتوانند باور کنند تا متوجه شوند که قانون جذب حقیقت دارد و بپذیرند که جهان هستی چگونه به طرز نگاه ما واکنش می دهد.

ما در جهانی زندگی می کنیم که با انرژی به نام کوارک ساخته شده است و رفتارهایی دارد که مسئله قانون جذب را علمی برای ما حل می کند.

شاید بهتر باشد اول بدانیم قانون جذب چیست؟

به طور خلاصه قانون جذب می گوید به هر شکلی به موضوعی توجه کنیم به زندگی ما وارد می شود، منظور از توجه یعنی فکر کردن، احساس کردن، باور کردن، نوشتن، صحبت کردن و… که همگی نوعی توجه محسوب می شوند و همه ما روزانه به موضوعات زیادی زیاد توجه داریم که اگر دقیق شویم متوجه می شویم همواره وارد زندگیمان می شوند.

گاهی توجه ما به درآمد بیشتر، گاهی به رابطه زیباتر و شغل مناسب و… است و برای درک بهتر نیاز است توجه گذشته مان را با آنچه الان داریم مقایسه کنیم تا ببینیم جهان هستی چگونه به طرز نگاه ما واکنش نشان می دهد.

یکی از مهمترین رفتارهای کوارک این است که تا زمانی ناظر داشته باشد یک جاست و وقتی ناظر نداشته باشد می تواند همه جا باشد.

یعنی زمانی که ما به موضوعی توجه می کنیم در واقع توجه ما یک جا و در اختیار ماست و وقتی توجه نمی کنیم همه جا و در اختیار هر کسی ممکن است باشد.

اجازه دهید یک مثال بزنم!

فرض کنید شما همواره به پول بیشتر فکر می کنید و به شکل های مختلف مثل سپاس گزاری بابت پول هایی که دارید این توجه را متمرکز تر می کنید و اتفاقی که می افتد بعد از مدتی پول بیشتری به دست می آورید و این پول تا زمانی در زندگی شماست که به آن توجه دارید و بابت آن سپاسگزارید.

در این ویدیو به بررسی علمی قانون جذب پرداختم و به شما توضیح می دهم که جگونه جهان هستی به طرز نگاه ما پاسخ می دهد.

پس این ویدیو را بارها ببینید و روی آن تامل کنید تا بتوانید به درک بهتری از جهان هستی و قانون جذب برسید.

وحید رستمیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =