جهان هستی محدود نیست محدودیت در ذهن ماست

جهان هستی محدود نیست محدودیت در ذهن ماست

همه‌ ما می‌خواهیم موفق، ثروتمند و خوشبخت باشیم اما همه به آن نمی‌رسیم به این دلیل که باور نداریم جهان هستی محدود نیست محدودیت در ذهن ماست و اگر محدودیت‌های ذهنی را رفع کنیم با شرایط و اتفاقاتی برخورد خواهیم کرد که می‌تواند ما را به موفقیت، ثروت و خوشبختی برساند.

وقتی در مورد محدودیت‌های ذهنی صحبت می‌کنیم یعنی همان باورهایی اشتباهی که در ذهن داریم و مانع رسیدن ما به موفقیت و خواسته‌هایمان می‌شوند.

ما چیزی را به دست می‌اوریم که برای ذهنمان دور از دسترس نباشد و هر چیزی که برای ذهن ما دور از دسترس باشد یعنی با آن فاصله داریم به همین دلیل هرچه تلاش می‌کنیم به خواسته‌مان نمی‌رسیم.

اگر به خودتان نگاه کنید متوجه می‌شوید تمام چیزهایی که دارید برای ذهنتان عادی است و دور از دسترس نیست و برای رسیدن به موفقیت بیشتر باید خواسته‌هایتان به همین اندازه برای ذهنتان عادی شود تا به آن برسید.

به همان اندازه که احساس لیاقت می‌کنی به دست می‌آوری

بعضی آدم‌ها ارزش‌ و اننتظارات خودشان را کم می‌بینند به همین دلیل در سطح پایین‌تری از چیزی که می‌توانند باشند یا به دست بیاورند قرار می‌گیرند به طور مثال:

بعضی‌ها وقتی می‌خواهند همسری برای خود انتخاب کنند می‌گویند من باید با کسی ازدواج کنم که هم ردیف خودم یا از خودم پایین‌تر باشد و خودشان را لایق همسری زیبا و ثروتمند یا بالاتر از خودشان نمی‌بینند پس طبیعی است که به همان اندازه که خودشان را لایق می‌بینند به دست بیاورند.

یا مبلغ پولی که شما به دست می‌آورید دقیقا عددی است که برای ذهن شما قابل پذیرش است اگر به طور مثال الان ماهیانه ده میلیون درآمد دارید این عدد برای ذهنتان عادی است و برای ذهن شما عادی نیست که ماهیانه صد میلیون درآمد داشته باشید و برای رسیدن به مبالغ بیشتر باید اعداد بزرگتر برای ذهنتان عادی شود.

حتی شغل شما هم ارتباط مستقیمی دارد با احساس لیاقتی که دارید، تا به حال از خودتان پرسیدید که:

چرا به این کار مشغول هستید؟

چرا اینقدر درآمد دارید؟

چرا این سمت شغلی را دارید؟

چرا رئیس نیستید؟

چرا مثلا اگه کارمند معمولی هستید مدیر نیستید؟

جواب ساده است فقط به همان اندازه که احساس لیاقت می‌کنید به دست می‌آورید.

ما چیزی را جذب می‌کنیم که هستیم نه آنچه می‌خواهیم باشیم

از نگاه جهان هستی آنچه که می‌خواهید باشید اهمیت ندارد، جهان هستی همان چیزی را وارد زندگیتان می‌کند که هستید و احساس می‌کنید. حالا راه حل چیه و چطور می‌تونیم همان چیزی باشیم که می‌خواهیم؟

افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس: برای اینکه همانی شویم که می‌خواهیم یکی از کارهایی که باید انجام دهیم این است که خودمان را ارزشمند و لایق ببینیم.

همه‌ ما یکسری استعدادها و مهارت‌هایی داریم که افراد زیادی ندارند و کافیه این استعدادها و مهارت‌ها را به خودمان یادآوری کنیم و بدانیم افراد زیادی هستند که استعداد و مهارت ما را ندارند تا عزت نفس و اعتماد به نفس ما بالا برود و احساس لیاقت و ارزشمندی کنیم.

دیدن الگوهای موفق:یکی دیگر از کارهایی که باید انجام دهیم تا همانی شویم که می‌خواهیم این است که افرادی را پیدا کنیم که در شرایط خوبی نبودند اما به موفقیت رسیدند تا احساس لیاقت کنیم و بگوییم اگر کسی توانسته با شرایط بد موفق شود من هم می‌توانم.

مثل افراد موفق رفتار کنید: یکی دیگر از کارهایی که می‌توانیم انجام دهیم تا همانی شویم که می‌خواهیم این است که مثل افراد موفق رفتار کنید و ادای آدم‌های موفق را در بیاورید و این کار را آنقدر تکرار کنید تا باور کنید فرد موفقی هستید.

جهان هستی محدودیت ندارد محدودیت در ذهن ماست به همین خاطر جهان محدود به نظر می‌رسد و برای اینکه جهان نامحدود را تجربه کنیم و اتفاقات زیبا را در زندگی مشاهده کنیم کافیه از این محدودیت‌های ذهنی رها شویم.

من قول می‌دهم اگر از محدودیت‌های ذهنی خلاص شوید شرایط تغییر می‌کند و اتفاقاتی رخ می‌دهد که قبلا رخ نمی‌داد، کلی پیشنهادهای جدید دریافت می‌کنید و کلی اتفاقات زیبا که به شما احساس خوب می‌دهد وارد تجربه‌ زندگیتان می‌شود و آنوقت لذت می‌برید از اینکه در این مسیر زیبا حرکت می‌کنید.

پس یادمان باشد قبل از رسیدن به هر خواسته‌ای که داریم باید همان آدمی شویم که می‌خواهیم و زمانی که همان آدمی شویم که می‌خواهیم اتفاقات وارد زندگی ما می‌شوند و محدودیت‌ها از بین می‌روند.

پیشنهاد می‌کنم ویدیو زیر را با دقت مشاهده کنید تا با توضیحات بیشتری که داده‌ام از محدودیت‌های ذهنی رها شوید و متوجه شوید جهان هستی محدود نیست محدودیت در ذهن ماست.دانلود

حجم: 62 مگابایت

زمان: 06:29 دقیقه

کیفیت: 1080P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 19 =