چرا درآمد شما بیشتر نیست

چرا درآمد شما بیشتر نیست

بسیاری از ما متوجه نیستیم که چرا یک مبلغ خاصی را هر ماه به عنوان درآمد به دست می آوریم که عدد آن خیلی هم تغییر نمی‌کند.

افراد زیادی فکر می‌کنند با کار و تلاش بیشتر یا فعالیت در یک شغل خاص و… می توانند درآمد بیشتری داشته باشند اما اینطور نیست، چرا که ما افرادی را می بینیم که بسیار پر تلاش هستند و هر کدام در شغلی مشغول اند اما درآمد بالایی ندارند و از طرفی دیگر افرادی را می بینیم که فعالیت زیادی ندارند و در همان شغل هایی هستند که خیلی ها هستند اما با این تفاوت که درآمد بالایی دارند.

اینجا سوال پیش می آید که اگر کار، شغل، تلاش و… برای اینکه درآمد خود را افزایش دهیم تاثیر ندارند پس چه چیزی تاثیر دارد؟

ثروت یک موضوع کاملا ذهنی است و مهم نیست در چه شغلی فعالیت داری و چقدر تلاش می کنی و در چه شهری هستی با چقدر تحصیلات داری، مهم برنامه ریزی یا همان باورهایی است که در ذهن داریم.

در واقع این ذهن شماست که شما را به سمت ایده ها، فرصت ها و تصمیمات درست سوق می دهد، ذهن فقیر فقر ایجاد می کند و ذهن ثروتمند ثروت.

برای درک بهتر این موضوع می توانید نسخه صوتی کتاب های قانون جذب ثروت نوشته استر هیکس، کتاب راز ثروت نوشته والاس واتلز، کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید نوشته ناپلئون هیل که به عقیده من کامل ترین و بهترین توضیحات را در این زمینه ارائه داده اند را از سایت ما تهیه کنید و بارها گوش کنید تا متوجه شوید چه ارتباطی هست بین نوع تفکر شما و میزان درآمدی که کسب می کنید.

برای اینکه درآمدمان را افزایش دهیم باید سوالات درستی از خودمان بپرسیم تا متوجه نوع تفکر و باورهایی که مانع از ورود پول و ثروت بیشتر به زندگیمان می شوند شویم.

مثلاً چرا درآمدتان بیشتر نیست؟

پاسخ به این سوال به شما کمک می‌کند الگوهای فکری که در مورد پول و ثروت دارید را بشناسید و متوجه شوید چه باور یا برنامه ریزی در ذهنتان قرار دارد که مانع از ورود پول و ثروت بیشتر می‌شود.

در این ویدیو با من همراه باشید تا با هم این موضوع را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

وحید رستمیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =