از جایی که هستی شروع کن

از جایی که هستی شروع کن

برای آغاز هر کاری از جایی که هستی شروع کن

مهمترین قانونی که عمل به آن باعث رشد و ثروتمندتر شدنمان می شود قانونی است به نام قانون تکامل و اگر این قانون را رعایت نکنیم بارها شکست می خوریم و همواره درگیر فقر و مشکلات خواهیم شد.

مشکل بسیاری از افراد این است که طمع می کنند و برای شروع هر کاری عجله دارند و می‌خواهند به هر قیمتی شده آن کار را شروع کنند پس سعی می کنند پولی که ندارند را از فرد دیگری قرض بگیرند و یا وام بگیرند.

این افراد هنوز درک نکرده اند که با قرض و وام بانکی چگونه مشکلات بیشتر را برای خود بوجود می آورند.

ما در دنیایی زندگی می کنیم که مهمترین قانون آن تکامل است و همه چیز با تکامل پیش می رود. مثلا: خورشید یک دفعه طلوع یا غروب نمی کند، کسی طی یک شب موفق و یا ثروتمند نمی شود و همه چیز طی مسیر تکامل اتفاق می افتد.

دنیایی که در آن زندگی می کنیم به لیاقت و ارزش های ما پاسخ می دهد و اگر لیاقت کسب کنیم نیاز به قرض و وام نخواهیم داشت و خودمان آن مبلغ را می سازیم و اگر غیر از این باشد یا رشد نمی کنیم و یا در همان شروع کار با شکست مواجه خواهیم شد به این دلیل که جهان هستی فقط به لیاقت های ما پاسخ می دهد و ما باید حتما تکامل مان را در هر کاری طی کرده باشیم.

در این ویدیو به طور کامل این موضوع را شرح داده ام و به شما خواهم گفت از جایی که هستی شروع کن اینجا بهترین جا و زمان برای شروع کردن است. پس این ویدیو را مشاهده کنید تا کاملا درک کنید که جهان چکونه با تکامل کار می کند و به لیاقت های ما پاسخ می دهد.

وحید رستمی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 7 =