ذهنت را کنترل کن تا شرایط تغییر کند

ذهنت را کنترل کن تا شرایط تغییر کند

آنچه تجربه می کنیم را خودمان جذب می کنیم.

اگر فقط بتوانیم ذهنمان را عادت دهیم که به آنچه زیباست و خواسته ماست توجه کند می توانیم آنچه دلخواه مان است را به زندگی مان جذب کنیم.

با اینکه بارها در فایل ها به خصوص فایل جهان هستی چگونه به طرز نگاه ما واکنش می دهد توضیح داده ام که توجه ما به هر چیزی اتفاقاتی هماهنگ با آن را وارد زندگیمان می کند اما به نظر می رسد بسیاری از افراد هنوز به درک این قانون نرسیده اند و یا آن را باور نمی کنند.

درک این قانون به ما اطمینان می دهد که اگر بتوانیم ذهن خود را کنترل کنیم به راحتی می توانیم هر شرایطی را به زندگی مان دعوت کنیم و درک می کنیم که چرا گاهی اتفاقاتی را جذب می کنیم که به آن فکر نکرده ایم.

اگر به زندگی افراد فقیر نگاه کنید می بینید که افراد فقیر همواره در حال ناله و شکایت از شرایط بد اقتصادی گرفته تا گرانی و اوضاع مملکت و… هستند و تعجب می کنند که چرا همواره اتفاقاتی نازیبا در زندگیشان رخ می دهد.

آنها توجه شان روی چیزهایی است که نمی خواهند و جهان هستی نیز همواره از همان چیزهایی که نمی خواهند را وارد زندگی شان می کند.

در این فایل بسیار تاثیر گذار به شما خواهم گفت که چطور خودمان شرایط زندگیمان را بوجود می آوریم و چطور می توانیم با کنترل ذهن و توجه به خواسته هایمان باعث ایجاد باورهای مناسب و جذب نعمت و ثروت شویم و شرایطی را تجربه کنیم که دلخواه ماست.

پس با من در این ویدیو همراه باشید و چند بار آن را مشاهده کنید تا کاملا متوجه شوید که چطور می توانیم شرایط و همه چیز را تغییر دهیم. قول می دهم با هر بار گوش کردن به این فایل نکات کلیدی جدیدی پیدا خواهید کرد.

وحید رستمی



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *