دسته چک جادویی (پول یک بازی ذهنی)

دسته چک جادویی (پول یک بازی ذهنی)

اکثر ما آگاه نیستیم که چرا در زندگی به پول وثروت بیشتر نمی‌رسیم و اطلاع نداریم که این خود ما هستیم که شرایط فقیرانه را به زندگی‌مان دعوت می‌کنیم، ما عادت کرده‌ایم به دنبال مقصر بگردیم و این موضوع را به شرایط اقتصادی، وضعیت خانواده، وضعیت شغلی و… ربط بدهیم و بگوییم این عوامل باعث شده است من ثروتمند نشوم.

باید بدانید که بازی پول و ثروت یک موضوع کاملاً ذهنی است و هیچ ربطی به عواملی چون شرایط اقتصادی، شغل، تحصیلات، حوزه فعالیت، شهر و کشوری که زندگی می‌کنیم و… ندارد.

استر هیکس در کتاب قانون جذب ثروت می‌گوید هنوز بسیاری از ما درک نکرده‌ایم که هر ذره در جهان هستی هم شامل خواسته و هم ناخواسته است و ما با توجه‌مان به هر چیز آن را جذب می‌کنیم نه صرفا با فکر کردن به آن. یعنی اگر شما پول بیشتری می‌خواهید باید به فراوانی پول توجه کنید نه به کمبود پول ولی اکثر ما به جای توجه کردن به فراوانی ثروت جهان بر روی کمبود آن تمرکز کرده‌ایم و ناراحت نداشته‌هایمان هستیم و تعجب می‌کنیم که چرا ثروت بیشتر وارد زندگی‌مان نمی‌شود.

در این مقاله قصد دارم روشی فوق‌العاده را به شما آموزش دهم که با استفاده از آن می‌توانید تمرکز و توجه خود را از روی کمبود پول برداشته و بر روی فراوانی نعمات و ثروتی نامحدود که در جهان است قرار دهید.

اگر شرایط فعلی شما فقر و کمبود است، فکر کردن به آن باعث گسترش بیشتر این شرایط می شود.

تمرین دسته چک جادویی تمرکز و توجه ما را از نداشته ها، فقر و کمبود بر می‌دارد و به فراوانی و ثروت سوق می‌دهد.

این تمرین ذهن شما را از شرایط فقر دور کرده و به وضعیت فراوانی و ثروت می برد. مهمترین نکته در انجام این تمرین باور به واقعی بودن آن است، پس در هنگام انجام آن باید تا آنجا که می توانید حس و حال خوب و واقعی داشته باشید.

روش انجام تمرین:

فرض کنید شما یک حساب بانکی دارید که هر روز مبلغی به آن واریز می‌شود و شما باید در طول آن روز، تمام پول را صرف خرید چیزهایی کنید که لازم دارید یا دوست دارید آنها را داشته باشید و اجازه پس انداز کردن هیچ مبلغی از پول را ندارید.

از یک دفترچه به عنوان دسته چک استفاده کنید یا طرح یک دست چک را با کامپیوتر درست کرده و پرینت بگیرید.

مبلغ را در دسته چک بنویسید و به دفترچه خود بچسپانید و خریدهای هر روز را در دفترچه یادداشت کنید. در ادامه روش واریز به حساب‌تان را توضیح می‌دهم و در نهایت نکات گفته شده را تکمیل می‌کنم.

واریز پول به حساب:

روز اول مبلغ یک میلیون تومان به حساب شما واریز می‌شود و تا آخر شب فرصت دارید که با این پول هرچه را که می‌خواهید بخرید. روز دوم دو میلیون تومان به حساب شما واریز می‌شود، روز سوم سه میلیون تومان و این روال به همین شکل ادامه دارد و هر روز نسبت به روز قبل یک میلیون تومان بیشتر به حساب‌تان واریز می‌شود.

اگر این تمرین را یک سال انجام دهید، فکر می کنید بعد از انجام آن، چه مبلغی به حساب شما واریز شده است؟

۶۶۷۹۵ = ۳۶۵ + … + ۳ + ۲ + ۱

بله ۶۶ میلیارد و ۷۹۵ میلیون تومان

در دفترچه خود مبلغ پولی که باید روزانه خرج کنید را بنویسید و تاریخ خرید، محصول خریداری شده و مبلغی را که بابت آن پرداخته‌اید را به طور کامل بنویسید.

در روزهای اول، مبالغ خریدی که در دفترچه خود می‌نویسید کم است، اما به مرور مبلغ بیشتر و بیشتر می شود.

برای احساس واقعی بودن خرید، در مورد هر خریدی سعی کنید با تحقیق در بازار و فروشگاه ها یا از سایت‌های اینترنتی قیمت صحیح را به دست آورید.

به عنوان مثال: اگر قصد خرید یک تلفن همراه یا یک ساعت مچی را دارید گشتی در بازار بزنید، مدل ها و مارک‌های مختلف را ببینید، قیمت آنها را بپرسید، جنس مورد علاقه خود را مشخص کنید و پول خود را صرف خرید همان چیزی کنید که در واقعیت دیده‌اید و خرید خود را کاملاً واقعی ببینید.

نکته ای که بسیار مهم است این است که بدانیم ناخودآگاه همیشه با تغییر کردن مخالفت می‌کند و شرایط فعلی را بهترین شرایط می‌داند و این موضوع کاملا طبیعی است زیرا کار ذهن حفظ حالت موجود است و شما مدت‌های زیادی افکاری داشته‌اید که با افکار جدیدتان هماهنگ نیست به همین خاطر ذهن سعی می کند شما را از انجام آن منصرف کند و شما را در شرایط فعلی حفظ کند، اما شما باید با سماجت و پافشاری او را قانع به پذیرفتن انجام تمرین کنید و حس و حال خوب خود را در هنگام انجام تمرین با قدرت تمام به آن بخورانید .

سوالی که در اینجا ممکن است مطرح شود، این است که چرا این تمرین از یک میلیون تومان شروع کنیم؟

چرا با مبالغ بیشتر مثلاً صد میلیون تومان شروع نکنیم؟

جواب این است که باید ذهن آرام آرام به مبالغ بالاتر عادت کند و روند تکامل را طی کند تا خریدها و خرج کردن با مبالغ بالاتر برای آن قابل قبول و واقعی جلوه نماید و همچنین شما در خرج کردن مبالغ بالا استاد شده‌اید.

شاید اگر الان از شما سوال شود با صد میلیون تومان پول چه کارهایی انجام می‌دهید و چه چیزهایی می‌خرید، نتوانید پاسخ واضح و دقیقی به این سوال بدهید، اما هنگامی که به روز صدم برسید ، بسیار خوب از عهده آن برمی‌آیید، چون ذهن شما با مبالغ کمتر از آن کنار آمده است و آن را قبول کرده است.

شاید پیشنهاد انجام این تمرین کار احمقانه ای به نظر برسد و بگویید وقتی پولی نیست چه خرج کردنی و چه کار مسخره و بچه‌گانه‌ای!

فراموش نکنید که ذهن انسان قدرت تشخیص و جداسازی بین واقعیت و تخیل را ندارد، اگر تمرین را با احساس و هیجانی به اندازه واقعی آن انجام دهید، ذهن به راحتی آن را می‌پذیرد و شما را در مسیر و شرایطی قرار می‌دهد که دستیابی به این پول را فراهم می‌سازد و این پول ها در زندگی شما به واقعیت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

هر چقدر این تمرین را جدی‌تر بگیرید و واقعی‌تر انجام دهید قدرت و تأثیرگذاری آن بیشتر است.

انجام تمرین دسته چک جادویی ذهن را ثروتمند می‌کند و این ذهن ثروتمند شما را برای دریافت نعمت و ثروت و پول بیشتر و بیشتر آماده می کند. همچنین کمک می‌کند که پول‌های خود را به‌جا و صحیح خرج کنید.

تمرین دسته چک جادویی شما را به این باور می‌رساند که من هم می‌توانم پول‌های بیشتری داشته باشم و با ایجاد این باور در شرایطی قرار می‌گیرید که با ایده‌ها، اتفاقات، آدم‌ها و شرایط جدید مواجه می‌شوید که شما را با پول‌های بیشتر برخورد می‌دهد تا این پول‌ها به زندگی شما وارد شود.

هر روز این تمرین را انجام دهید و تا می‌توانید آن را واقعی جلوه دهید و خریدهای خود را هدفمند و دقیق انجام دهید.

به قدرت این تمرین شگفت‌انگیز ایمان داشته باشید تا باور به فراوانی نعمت و ثروت در زندگی شما گسترش یابد  و فراوانی را در زندگی واقعی با چشمان خودتان ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جلسه سوم دوره چهار راه هدفگذاری در پروفایل افرادی که این دوره را خریداری کرده‌اند قرار گرفت! برای خرید این دوره "کلیک کنید"