دلیل موفقیت و شکست های گذشته مان چیست

دلیل موفقیت و شکست‌های گذشته‌مان چیست

همه ما در گذشته توانسته ایم به یکسری موفقیت های کوچک و یا بزرگی در زندگی دست یابیم و البته در بعضی مواقع شکست هایی را هم تجربه کرده ایم، اما از آنجایی که الگویی از آن موفقیت یا شکست نداریم نمی دانیم در گذشته چه عواملی برای رسیدن به موفقیت به ما کمک کرده و چه عواملی باعث شکست مان شده است.

اگر فقط بتوانیم این الگو را پیدا کنیم به راحتی می توانیم مشخص کنیم که چه کارهایی ما را به هدف می رساند و چه کارهایی موجب شکست مان می شود.

برای اینکه بتوانیم به الگویی از موفقیت ها و شکست هایمان برسیم نیاز است به یاد بیاوریم که در گذشته برای در مورد هر هدفی چه افکار، احساسات و باورهایی داشته ایم و چه ارتباطی بین اهدافی که به آنها رسیده ایم و یا نرسیده ایم با فضای فکری که در آن بوده ایم وجود دارد.

با نوشتن اهدافی که به آنها رسیده اید و اهدافی که به آنها نرسیده اید به یکسری موارد مشترک بر خواهید خورد که الگوی شخصی شما را نمایان می کند.

به فرض مثال: احتمالا اهدافی که به آنها رسیده اید همواره آن را در ذهنتان مرور می کردید و آن را تجسم می کردید و یا باور داشتید اگر کسی توانسته من هم می توانم و این مورد در تمام هدف هایتان مشترک است.

یا احتمالا اهدافی که به آنها نرسیده اید ترس دلیل آن است مثلا:  می ترسیدد به هدف خود نرسید و یا اینکه بعدها متوجه شوید هدفی که انتخاب کرده اید هدف اصلی شما نبوده باشد و همواره در تمام اهداف تان مشترک است.

اشتراک هایی که از الگوی شخصی خودتان پیدا می کنید بسیار مهم هستند زیرا آنها قوانین رسیدن به هدف هستند و متاسفانه کمتر به آن اشاره شده است.

وقتی این قوانین را بدانیم به وضوح متوجه می شویم برای هر هدفی چه بایدها و نبایدهایی را برای خودمان مشخص کنیم و می دانیم رعایت چه عواملی ما را به هدف می رساند و عدم رعایت چه عواملی ما را از هدف مان دور می کند.

در این فایل بسیار ارزشمند به شما خواهم گفت چگونه به این الگو برسیم و چگونه قوانین موفقیت و رسیدن به هر هدفی که داریم را کشف کنیم،

پس در این ویدیو با من همراه باشید و اگر جزو افرادی هستید که هنوز نمی دانید هدف شما چیست پیشنهاد می کنم حتما فایل چگونه اهداف واقعی خود را شناسایی کنیم را مشاهده نمایید.

وحید رستمیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =