قانون خلاء چیست

قانون خلاء چیست

جهانی که در آن زندگی می کنیم بر پایه یکسری قوانین از قبل تعیین شده کار می کند و اگر بتوانیم قوانین را بهتر بشناسیم می توانیم تجربه های زیباتری از زندگی داشته باشیم و دلایل تجربه شرایط و اتفاقات زندگیمان را درک کنیم.

یکی از قانون های بزرگ جهانی قانون خلاء نام دارد که امروز قصد دارم این قانون را برایتان بیشتر شرح دهم و اگر بتوانید این قانون را درک کنید می توانید جهان را  برای خود کمی زیباتر کنید.

قانون خلاء می گوید اگر خواسته ای دارید باید فضای آن را را خالی کنید تا به زندگیتان وارد شود. این قانون را در تمام جنبه های زندگی می توانید ببینید از جمله اهداف و آرزوهایتان، روابط با دوستان و خانواده، عشق و عواطف و…

شاید دیده باشید که در آشغال های برخی محلات ثروتمند نشین لوازمی تقریباً نو و سالم وجود دارد، لوازمی که دور ریختنی نیستند و قابل استفاده اند. ظاهراً آنها این قانون را به خوبی درک می کنند و می دانند که اگر چیزی را می خواهند باید جایش را خالی کنند و به خاطر وجود همین قانون است که همیشه لوازم نو و دلخواهشان جایگزین می شود.

تمام افراد فقیر از قانون خلاء بی خبر هستند و همیشه در منزلشان محلی برای جمع آوری لوازم اوراقی دارند تا اگر روزی به آنها نیاز داشتند استفاده کنند و به دلیل اینکه فضا را خالی نمی کنند ثروت و لوازم بهتر جایگزین نمی شود اما افراد ثروتمند هرگز در خانه هایشان لوازم اوراقی نگهداری نمی کنند چون این فانون را به خوبی درک کرده اند و به همین دلیل هر روز ثروت بیشتری وارد زندگیشان می شود ولوازم نو و دلخواهشان را می توانند بخرند.

می توانید مصداق همین قانون را در موضوع بخشش نیز ببینید.

در یکی از کلاس های حضوری که برگزار می کردم در مورد قانون خلاء صحبت کردم و بعد از کلاس فردی نزد من آمد و گفت قانونی که شرح دادید مرا متوجه موارد بسیاری کرد متوجه شدم دلیل فقر و اکثر مشکلات زندگی ام عدم درک این قانون بوده و بعد شرح داد که چند سال پیش با فردی شراکت کردم و پول هایم را بالا کشید و هرگز او را نبخشیدم و از آن به بعد هر روز مشکلاتم بیشتر و اوضاع مالی ام بدتر شده است و نتوانسته ام شرایطم را بهبود بخشم و به دلیل شرایط مالی ام فرد پرخاشگری شده ام و رابطه‌ی خوبی با همسرم ندارم و همسرم درخواست طلاق داده است ولی بعد از درک این قانون متوجه شدم تا زمانی که کینه ای وجود دارد نمیتوانم عشق را دریافت کنم و زمانی فضا برای عشق فراهم می شود که فضای آن خالی شود. بعد از چند ماه ایمیلی از طرف آن شخص دریافت کردم که نوشته بود قانون خلاء جواب داد و بعد از بخشش آن فرد معجزه رخ داده است و من دیگر پرخاشگری نمی کنم و به همین دلیل رابطه‌ی خوبی را با همسرم شروع کرده ام.

وقتی کسی را نمی بخشید نمی توانید عشق را دریافت کنید چون جای عشق را کینه پر کرده است و برای دریافت آن باید فضا را خالی کرد و از کینه ها دور شد تا عشق را دریافت کنید.

مثال های بسیاری می توان در زمینه های مختلف برای این قانون آورد مانند:

برای داشتن شغل مورد علاقه خود باید از شغل فعلی که دوستش ندارید استعفا دهید.

برای داشتن دوستان خوب باید از دوستان بد دوری کنید.

برای داشتن ثروت باید آن را ببخشید.

و…

در این مقاله چند مثال برایتان شرح دادم تا بتوانید درک درستی از این قانون پیدا کنید و بتوانید دلیل بسیاری از مشکلات زندگی خود را متوجه شوید اگر می خواهید تجربه های بهتری از زندگی داشته باشید، مثال های بیشتر را باید از زندگی و تفکرات خودتان استخراج کنید و با پیروی از این قانون جهان را برای خود کمی زیباتر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جلسه سوم دوره چهار راه هدفگذاری در پروفایل افرادی که این دوره را خریداری کرده‌اند قرار گرفت! برای خرید این دوره "کلیک کنید"