چطور خواسته‌هایمان را سریع جذب کنیم

چطور خواسته‌هایمان را سریع جذب کنیم

یکی از مهم‌ترین و قوی‌ترین کارهایی که می‌توانیم انجام دهیم تا خواسته‌هایمان را سریع جذب کنیم این است که فیلم‌ نامه‌ای از اتفاقاتی که دوست داریم تجربه کنیم بنویسیم.

وقتی در حال نوشتن فیلم نامه خودتان هستید تمام تمرکز و توجه شما روی خواسته‌هایتان است و از طرفی شکر گزاری و احساس خوب نیز با آن همراه می‌شود که همگی به جذب هرچه سریع‌تر خواسته‌هایتان کمک می‌کنند و اتفاقات به شکلی رخ می‌دهند که گویا منتظر نوشتن شما بودند تا سرو کله‌شان پیدا شود.

شاید بگویید منظور از فیلم نامه نویسی چیست؟

منظور این است که زمانی را در روز اختصاص دهید برای نوشتن شرایطی که دوست دارید تجربه کنید.

من به این روش فیلم نامه نویسی می‌گویم؛ چون باید دقیقاً به نحوی بنویسید که گویا اتفاق افتاده است.

اجازه دهید یکی از داستان‌های جالب زندگی‌ام را برایتان تعریف کنم که با استفاده از این قانون رخ داده است.

سال‌ها پیش وقتی این روش را یاد گرفتم در شرکت فولاد هرمزگان کار می‌کردم و چهار ماه بود که حقوق نگرفته بودم، شرکت با مشکل نقدینگی مواجه بود و نمی‌توانست حقوق کارمندانش را پرداخت کند، پس تصمیم گرفتم از این روش استفاده کنم تا شاید نتیجه بگیرم.

لحظه‌ای که تصمیم به نوشتن گرفتم ذهنم شروع به قضاوت کردن کرد و صدایی در ذهنم می‌گفت:

این‌ها همه بازی‌اند.

باید واقعیت‌های زندگی را دید.

وقت خودت را با این کارها تلف نکن.

و…

اما من با کمی تلاش به حرف‌های ذهنم گوش ندادم و تصمیم گرفتم فیلم نامه‌ام را بنویسم و اتفاقی که فردای آن روز رخ داد چیزی شبیه به یک معجزه بود.

قبل از نوشتن فیلم نامه احساسم می‌گفت آنچه می‌خواهی تجربه کنی را بنویس و از طرفی دیگر ذهنم به قضاوت کردن ادامه می‌داد تا مرا از نوشتن باز دارد، اما من احساسم را جدی گرفتم و لحظه‌ای با خودم فکر کردم و گفتم:

حالا یک بار انجامش می‌دهم اگر درست بود که اتفاق می‌افتد اگر هم اشتباه بود که چیزی را از دست نداده‌ام حداقل از احساس خوب آن لذت برده‌ام.

پس شروع کردم به نوشتن آنچه می‌خواستم تجربه کنم و خودم را در حالی تصور کردم که حقوقم را گرفته‌ام.

تمام آنچه به ذهنم می‌آمد را می‌نوشتم حتی احساسات و رفتارهایم را با جزئیات روی کاغذ آوردم.

فکر می‌کنید فردای آن روز چه اتفاقی رخ داد؟

بله درست حدس زدید من حقوقم را دریافت کردم و همیشه از آن اتفاق به عنوان معجزه زندگی‌ام یاد می‌کنم.

اصلاً انتظار نداشتم با این سرعت حقوقم را دریافت کنم، من شب قبل فیلم نامه‌ام را نوشته بودم و فردای آن روز تقریباً ساعت ۹ صبح پیامک واریز حقوقم را دریافت کردم.

این تمام ماجرا نیست و اتفاقات جالب‌تر بعد از آن رخ داد.

وقتی پیامک واریز وجه را دریافت کردم با خوشحالی به همکارانم اطلاع دادم که حقوق را به حساب واریز کرده‌اند؛ اما همه آنها گفتند پولی به حساب ما واریز نشده است، گفتم کمی صبر کنید احتمالاً تا انتهای روز به حسابتان واریز می‌شود، ولی آن روز هیچ پولی به حساب هیچ کس واریز نشد و تنها من حقوقم را دریافت کرده بودم.

این موضوع خیلی برایم عجیب بود و فردای آن روز به دنبال دلیل این اتفاق رفتم و وقتی موضوع را با امور مالی شرکت در میان گذاشتم تعجب کردند و گفتند اشتباه می‌کنی شاید کسی به اشتباه  پولی را به حسابت واریز کرده است.

مدیر مالی شرکت هم گفت: کارفرما از ما لیست حقوق پرسنل را خواسته بود تا خودش حقوق کارمندان را پرداخت کند که ما دو روز پیش آخر وقت اداری لیست را برای آنها ارسال کردیم و حداقل چند روز زمان می‌برد تا لیست شرکت‌ها بررسی شود و اگر قرار باشد حقوقی واریز کنند قبل از آن به ما اطلاع خواهند داد.

کم‌کم داستان جالب‌تر می‌شد، از آنجایی که یکی از دوستانم کارفرمای ما بود و حس کنجکاوی من هم گل کرده بود از او خواستم ماجرا را پیگیری کند تا این کنجکاوی من رفع شود.

تقریباً یک ساعت بعد دوستم با من تماس گرفت و با خنده گفت تو دیگه کی هستی؟

برایم جالب بود بدانم واقعاً چه اتفاقی رخ داده؟ گفتم چه شده؟

گفت: عجب شانسی داری، دیروز حقوق پرسنل یکی از شرکت‌ها را واریز کرده‌اند و اسم تو به اشتباه در لیست آن شرکت قرار گرفته است.

اشک در چشمانم جمع شد، تازه متوجه شده بودم دلیل تمام این اتفاقات نوشتن فیلم نامه‌ام بوده و این ماجراها مرا این‌قدر سرگرم کرده بود که فراموش کرده بودم همان فیلم نامه باعث شده بود این اتفاقات را تجربه کنم.

حالا که شما داستان مرا می‌دانید حاضر هستید امتحانش کنید؟

من اکثر اوقات شرایط و اتفاقات زندگی‌ام را با فیلم نامه نویسی خلق می‌کنم و اینقدر برایم عادی شده که ذره‌ای شک ندارم آنچه می‌نویسم حتماً رخ می‌دهد.

اطمینان دارم اگر امتحان کنید از نتایج آن شگفت زده می‌شوید و همیشه به نوشتن آن ادامه خواهید داد.

از نتایجی که بعد از انجام این تمرین کسب می‌کنید در همین صفحه بنویسید، مطمئن باشید افراد زیادی با خواندن نتایج شما انگیزه می‌گیرند و کمک می‌کنید آنها نیز عمل کنند و اتفاقات عالی را برای خود خلق کنند.

با عشق منتظر خواندن نتایج شما دوستان عزیزم بعد از انجام این تمرین هستم.

وحید رستمی

پیشنهادی برای شما

آموزش‌های پیشنهادی

جدیدترین محصولات

تخفیف!

دوره مهندسی پول و ثروت

قیمت اصلی ۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۷۰,۰۰۰ تومان است.

تخفیف!

دوره چهار راه هدفگذاری

قیمت اصلی ۷۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۹۹,۰۰۰ تومان است.

تخفیف!

کتاب صوتی قانون جذب ثروت

قیمت اصلی ۷۷,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۹,۰۰۰ تومان است.

4 دیدگاه برای “چطور خواسته‌هایمان را سریع جذب کنیم

 1. fbfbb17646432d1b774388e3401cb273
  فاطمه زهرا گفته:

  سلام
  من میخوام امشب امتحان کنم
  دستتون بابتش درد نکنه
  بسیار متشکر

  • Logo servatsj 1030x1030 1
   ثروت سازان جوان گفته:

   سلام
   خواهش می‌کنم
   منتظر خبرهای خوب شما هستم خوشحال میشم اتفاقات شما رو بعد از انجام این تمرین بشنوم، فقط عجله نکنید گاهی اتفاقات برای رخ دادن به زمان بیشتری نیاز دارند پس با ایمان ادامه دهید و مطمعن باشید اتفاقات خوب منتظر رخ دادن هستند
   آرزوی بهترینها برای شما همراه گرامی

  • Logo servatsj 1030x1030 1
   ثروت سازان جوان گفته:

   سلام دوست و همراه عزیز
   نکته مهم این است که حتما این روش را با دقت انجام دهید و دقیقاً شرایط دلخواه را احساس کنید چون احساس شما وقتی با نوشتن تلفیق شود جذب سرعت می‌گیرد و اتفاقاتی را تجربه می‌کنید که شاید برای دیگر قابل باور نباشد.
   منتظر خبرهای خوب شما از این تمرین هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *