چطور به موفقیت‌های بزرگ و ثروت‌های پایدار برسیم

چطور به موفقیت‌های بزرگ و ثروت‌های پایدار برسیم

به نظر شما چرا بعضی افراد به موفقیت‌های بزرگ و ثروت‌های پایدار می‌رسند اما بعضی دیگر ثابت می‌مانند یا بعد از مدتی ورشکسته می‌شوند؟

آیا افرادی که توانسته‌اند به موفقیت‌های بزرگ برسند و ثروت آنها پایدار باشد و همواره رشد و پیشرفت داشته باشند کار خاصی انجام می‌دهند؟

فکر می‌کنید چطور می‌توانیم به موفقیت‌های بزرگ و ثروت‌های پایدار برسیم؟

در آموزش امروز قصد دارم نکاتی را با شما به اشتراک بگذارم که عمل کردن به آنها باعث رشد و پیشرفت بزرگی در زندگی شما خواهد شد و متوجه خواهید شد چرا بعضی افراد همیشه موفق و ثروتمند هستند اما بعضی دیگر بعد از مدتی ورشکسته می‌شوند.

اگر سوال شما هم این است که چطور به موفقیت‌های بزرگ و ثروت‌های پایدار برسیم؟ پس در ادامه با من همراه باشید تا به این موضوع بپردازیم.

متخصص باشید

مهمترین ویژگی افراد موفق و ثروتمند این است که آنها در کار خودشان متخصص هستند و این تخصص بالای آنهاست که باعث می‌شود به موفقیت‌های بزرگ و ثروت‌های بسیار برسند.

اگر توجه کنید در هر زمینه‌ای افراد متخصص نسبت به افراد دیگر که در همان حوزه فعالیت دارند موفق‌تر و ثروتمندتر هستند به این دلیل که آدم‌ها ترجیح می‌دهند برای حل مشکل خود به یک متخصص مراجعه کنند، پس طبیعی است که افراد متخصص به موفقیت‌های بزرگ و ثروت‌های زیاد برسند.

اما آیا تخصص داشتن در یک زمینه خاص به تنهایی کافیست؟

آیا فقط با متخصص شدن در یک زمینه خاص می‌شود به موفقیت‌های بزرگ و ثروت‌های بسیار رسید؟

قطعاً خیر، فقط تخصص در یک حوزه خاص نیست که افراد را به موفقیت بزرگ و ثروت پایدار می‌رسانند، افرادی که به چنین موفقیت‌هایی می‌رسند چیزهایی می‌دانند که بقیه نمی‌دانند.

امروز با عمل کردن به آنچه یاد می‌گیرید متوجه می‌شوید چرا موفقیت و ثروت‌ بعضی افراد همیشگی است و ادامه دارد اما بعضی دیگر بعد از مدتی موفقیت‌شان ثابت می‌ماند یا ورشکسته می‌شوند.

با موضوعات مربوط به فعالیت‌تان آشنا باشید

تفاوت افرادی که به موفقیت و ثروت پایدار می‌رسند و افرادی که بعد از مدتی ورشکسته می‌شوند یا در بهترین حالت موفقیت‌شان ثابت می‌ماند فقط در یک چیز است، آن هم آشنایی با موضوعاتی که به حوزه فعالیت‌شان مربوط است.

برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ و ثروت پایدار باید نه تنها متخصص کار خودمان باشیم بلکه باید با موضوعاتی که به ما و زمینه فعالیت‌مان مربوط می‌شود آشنایی داشته باشیم تا هم اشتباهات‌مان کاهش پیدا کند هم اگر با مسئله‌ای روبرو شدیم توانایی عبور از آن را داشته باشیم.

به طور مثال: مدیر دو شرکت که در یک زمینه فعالیت دارند را در نظر بگیرید که یکی از آنها متخصص کار خودش است و دیگری نه تنها متخصص کار خودش است بلکه با موضوعاتی که به شرکت هم مربوط می‌شود آشنایی دارد.

فردی که متخصص است ممکن است در استخدام افراد اشتباه کند و آدم‌هایی را وارد کسب و کارش کند که نه تنها باعث رشد و پیشرفت شرکت نمی‌شود بلکه آن شرکت را به نابودی می‌کشاند.

یا اگر فقط متخصص کار خودش باشد و از قوانین مالیاتی، قوانین قضایی، قوانین کار و… که به حوزه فعالیت یک شرکت مربوط است آشنا نباشد مدام اشتباه خواهد کرد و اشتباهات گوناگون اینقدر تکرار می‌شود که باعث ورشکستگی آن فرد می‌شود.

شاید بگویید می‌توانیم کارهای مربوطه را به افراد دیگر که متخصص آن هستند واگذار کنیم، اما فرض کنید به هر دلیلی آن فرد از مجموعه شما خارج شود.

آیا راهی برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید دارید؟

آیا صبر می‌کنید یکی پیدا شود مشکل شما را رفع کند یا خودتان تا حدی آشنایی دارید که لنگ نمانید.

دلیلی که بعضی آدم‌ها موفق و ثروت پایدار می‌رسند این است که آنها نه تنها متخصص کار خود هستند بلکه با موضوعات مربوط به فعالیت‌شان هم آشنا هستند به همین دلیل هرگز به جایی نمی‌رسند که یک مشکل بتواند باعث توقف یا شکست آنها شود.

پیشنهاد می‌کنم ویدیو آموزشی زیر را بارها و بارها با دقت مشاهده کنید تا با توضیحات بیشتر و نکاتی که در آن گفته‌ام بتوانید به موفقیت‌های بزرگ و ثروت‌های پایدار برسید و هرگز به جایی نرسید که مشکلات مسیر باعث شود درجا بزنید یا شکست بخورید.

وحید رستمیدانلود

حجم: 117 مگابایت

زمان: 11:25 دقیقه

کیفیت: 1080P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − ده =