چک جادویی

بازی فراوانی چک جادویی

اکثر ما آگاه نیستیم که چرا در زندگی به پول وثروت بیشتر نمی‌رسیم و اطلاع نداریم این خود ما هستیم که شرایط فقیرانه را به زندگیمان دعوت می‌کنیم، ما عادت کردیم به دنبال مقصر بگردیم و این موضوع را به شرایط اقتصادی، وضعیت خانواده، وضعیت شغلی و… ربط دهیم و بگوییم این عوامل باعث شده من ثروتمند نشوم.

باید بدانید که بازی پول و ثروت یک موضوع کاملاً ذهنی است و هیچ ربطی به عواملی چون شرایط اقتصادی، شغل، تحصیلات، حوزه فعالیت، شهر و کشوری که زندگی می‌کنیم و… ندارد.

استر هیکس در کتاب قانون جذب ثروت می‌گوید هنوز بسیاری از ما درک نکردیم که هر ذره در جهان هستی شامل هم خواسته و هم ناخواسته است و ما با توجه کردن به هر چیز آن را جذب می‌کنیم نه صرفا با فکر کردن به آن، یعنی اگر شما پول بیشتری می‌خواهید باید به فراوانی پول توجه کنید نه به کمبود پول ولی اکثر ما به جای توجه کردن به فراوانی ثروت جهان بر روی کمبود آن تمرکز کردیم و برای چیزهایی که نداریم ناراحت هستیم و تعجب می‌کنیم که چرا ثروت بیشتر وارد زندگی ما نمی‌شود.

در این مقاله می‌خواهم روشی فوق‌العاده به شما آموزش دهم که با استفاده از آن می‌توانید تمرکز و توجه خود را از روی کمبود پول برداشته و بر روی فراوانی نعمات و ثروتی نامحدود که در جهان است قرار دهید.

اگر شرایط فعلی شما فقر و کمبود است، فکر کردن به آن باعث گسترش بیشتر این شرایط می‌شود.

بازی فراوانی چک جادویی تمرکز و توجه ما را از نداشته‌ها، فقر و کمبود بر می‌دارد و به فراوانی و ثروت سوق می‌دهد.

این بازی ذهن ما را از شرایط فقر دور کرده و به وضعیت فراوانی و ثروت می‌برد. مهمترین نکته در انجام این بازی باور به واقعی بودن آن است، پس در هنگام انجام آن باید تا آنجا که می‌توانید حس و حال خوب و واقعی داشته باشید.

 

روش انجام بازی:

فرض کنید یک حساب بانکی دارید که هر روز مبلغی به آن واریز می‌شود و شما باید در طول آن روز تمام پول را صرف خرید چیزهایی کنید که لازم دارید یا دوست دارید و اجازه پس انداز کردن هیچ مبلغی از پول را ندارید.

از یک دفترچه به عنوان دسته چک جادویی استفاده کنید به این صورت که در هر صفحه مبلغ آن روز را بالای صفحه بنویسید یا برای باور پذیری بیشتر می توانید طرح یک دست چک را با کامپیوتر درست کنید و پرینت بگیرید و به دفترچه خود بچسپانید و خریدهای هر روز را در دفترچه یادداشت کنید.

به خاطر داشته باشید چیزی که در بازی فراوانی چک جادویی اهمیت دارد انجام بازی است نه صرفاً چیزی دیگر، در ادامه روش واریز پول به حساب را توضیح می‌دهم و در نهایت نکات گفته شده را تکمیل می‌کنم.

 

واریز پول به حساب:

روز اول مبلغ یک میلیون تومان به حساب شما واریز می‌شود و تا آخر شب فرصت دارید که با این پول هرچه می‌خواهید بخرید. روز دوم دو میلیون تومان به حساب شما واریز می‌شود، روز سوم سه میلیون تومان و این روال به همین شکل ادامه دارد و هر روز نسبت به روز قبل یک میلیون تومان بیشتر به حساب شما واریز می‌شود.

اگر این بازی را یک سال انجام دهید، فکر می‌کنید بعد از انجام آن، چه مبلغی به حساب شما واریز شده است؟

66795 = 365 + … + 3 + 2 + 1

بله 66 میلیارد و 795 میلیون تومان

در دفترچه خود مبلغ پولی که باید روزانه خرج کنید را بنویسید و تاریخ خرید، محصول خریداری شده و مبلغی را که بابت آن پرداخته‌اید را به طور کامل بنویسید.

در روزهای اول، مبالغ خریدی که در دفترچه خود می‌نویسید کم است، اما به مرور مبلغ بیشتر و بیشتر می‌شود.

برای احساس واقعی بودن خرید، در مورد هر خریدی سعی کنید با تحقیق در بازار و فروشگاه‌های اینترنتی قیمت صحیح را به دست آورید.

به عنوان مثال: اگر قصد خرید یک تلفن همراه یا یک ساعت مچی را دارید گشتی در بازار بزنید، مدل ها و مارک‌های مختلف را ببینید، قیمت آنها را بپرسید، جنس مورد علاقه خود را مشخص کنید و پول خود را صرف خرید همان چیزی کنید که در واقعیت دیده‌اید و خرید خود را کاملاً واقعی ببینید.

نکته ای که بسیار مهم است این است که بدانیم ناخودآگاه همیشه با تغییر کردن مخالفت می‌کند و شرایط فعلی را بهترین شرایط می‌داند و این موضوع کاملا طبیعی است زیرا کار ذهن حفظ حالت موجود است و شما مدت‌های زیادی افکاری داشته‌اید که با افکار جدیدتان هماهنگ نیست به همین خاطر ذهن سعی می کند شما را از انجام آن منصرف کند و شما را در شرایط فعلی حفظ کند، اما شما باید با سماجت و پافشاری ذهن خود را آرام کنید و بازی فراوانی چک جادویی را پیش ببرید و حس و حال خوب خود را در هنگام انجام این بازی با قدرت تمام بحفظ کنید.

سوالی که در اینجا ممکن است برای شما پیش آمده باشد، این است که چرا این بازی را از یک میلیون تومان شروع کنیم؟

چرا با مبالغ بیشتر مثلاً صد میلیون تومان شروع نکنیم؟

جواب این است که باید ذهن آرام آرام به مبالغ بالاتر عادت کند و روند تکاملی خود را طی کند تا خریدها و خرج کردن با مبالغ بالاتر برای آن قابل قبول و واقعی جلوه نماید.

شاید اگر الان از شما سوال شود با ده میلیارد تومان پول چه می‌کنید و چه چیزهایی می‌خرید، نتوانید پاسخی واضح و دقیق به این سوال بدهید، اما هنگامی که این بازی را ادامه دهید و به مبلغ ده میلیارد برسید ، بسیار خوب از عهده آن برمی‌آیید، چون ذهن شما با مبالغ کمتر از آن کنار آمده است و آن را قبول کرده است.

شاید پیشنهاد انجام این بازی کار احمقانه‌ای به نظر برسد و بگویید وقتی پولی نیست چه خرج کردنی و چه کار مسخره و بچه‌گانه‌ای!

فراموش نکنید که ذهن انسان تفاوتی بین واقعیت و خیال قائل نیست و اگر این بازی را با احساس و هیجانی واقعی انجام دهید، ذهن به راحتی آن را می‌پذیرد و شما را در مسیر و شرایطی قرار می‌دهد که دستیابی به این پول را فراهم می‌سازد و این پول‌ها در زندگی شما به واقعیت تبدیل می‌شود.

هر چقدر این بازی را جدی بگیرید و واقعی انجام دهید، قدرت و تأثیرگذاری آن بیشترخواهد بود.

انجام بازی فراوانی چک جادویی ذهن را ثروتمند می‌کند و این ذهن ثروتمند شما را برای دریافت نعمت و ثروت و پول بیشتر آماده می‌کند. همچنین کمک می‌کند پول‌های خود را در جای درست به شکل صحیح خرج کنید.

تمرین بازی فراوانی چک جادویی شما را به این باور می‌رساند که من هم می‌توانم پول‌های بیشتری داشته باشم و با ایجاد این باور در شرایطی قرار می‌گیرید که با ایده‌ها، اتفاقات، آدم‌ها و شرایط جدید مواجه می‌شوید که شما را با پول‌های بیشتر برخورد می‌دهد تا این پول‌ها به زندگی شما وارد شود.

هر روز این بازی را انجام دهید و تا می‌توانید آن را واقعی جلوه دهید و خریدهای خود را هدفمند و دقیق انجام دهید.

به قدرت این بازی شگفت‌انگیز ایمان داشته باشید تا باور به فراوانی نعمت و ثروت در زندگی شما گسترش یابد  و فراوانی را در زندگی واقعی با چشمان خودتان ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =