بازی فراوانی چک جادویی

بازی فراوانی چک جادویی

پول و ثروت یک موضوع کاملاً ذهنی است، شما بعد از تمرین بازی فراوانی چک جادویی و نتایجی که مشاهده می‌کنید بازی پول و ثروت را بهتر درک می‌کنید و متوجه می‌شوید موضوع پول و ثروت هیچ ربطی به عواملی چون شرایط اقتصادی، شغل، تحصیلات، حوزه فعالیت، شهر و کشوری که زندگی می‌کنیم و… ندارد.

اکثر ما آگاه نیستیم که چرا در زندگی به پول و ثروت بیشتر نمی‌رسیم و اطلاع نداریم این خود ما هستیم که شرایط فقیرانه را به زندگی‌مان دعوت می‌کنیم.

ما عادت کرده‌ایم مدام به دنبال مقصر بگردیم و فقیر ماندنمان را به شرایط اقتصادی، وضعیت خانواده، وضعیت شغلی و… ربط دهیم و بگوییم این عوامل باعث شده‌اند من ثروتمند نشوم.

استر هیکس در کتاب قانون جذب ثروت می‌گوید هنوز بسیاری از ما درک نکرده‌ایم که هر ذره در جهان هستی شامل هم خواسته و هم ناخواسته است و ما با توجه کردن به هر چیز آن را جذب می‌کنیم نه صرفاً با فکر کردن به آن.

پس اگر پول بیشتری می‌خواهید باید به فراوانی پول توجه کنید نه به کمبود پول ولی اکثر ما به جای توجه کردن به فراوانی پول و ثروت جهان بر روی کمبود آن تمرکز کرده‌ایم و برای چیزهایی که نداریم ناراحت هستیم و تعجب می‌کنیم که چرا پول و ثروت بیشتر وارد زندگی‌مان نمی‌شود.

در انتهای این مقاله و با تمرینی که در ادامه با نحوه انجام آن آشنا می‌شوید می‌توانید تمرکز و توجه خود را از روی کمبود پول برداشته و بر روی فراوانی نعمات و ثروتی نامحدود که در جهان است قرار دهید.

آنچه در اولین قدم باید درک کنید این است که: به شرایط فعلی خود توجه نکنید، با فکر کردن به شرایط فعلی باعث گسترش بیشتر آن می‌شوید، پس آن را رها کنید و به آنچه می‌خواهید توجه کنید.

بازی فراوانی چک جادویی

بازی فراوانی چک جادویی تمرکز و توجه ما را از نداشته‌ها، فقر و کمبود بر می‌دارد و به فراوانی و ثروت سوق می‌دهد.

مهم‌ترین نکته در انجام این بازی باور به واقعی بودن آن است، پس در هنگام انجام آن باید تا آنجا که می‌توانید حس و حال خوب و واقعی داشته باشید.

روش انجام بازی

فرض کنید یک حساب بانکی دارید که هر روز مبلغی به آن واریز می‌شود و شما باید در طول آن روز تمام پول را صرف خرید چیزهایی کنید که لازم دارید یا دوست دارید و اجازه پس‌انداز کردن هیچ مبلغی از پول را ندارید.

از یک دفترچه به عنوان دسته چک جادویی استفاده کنید به این صورت که در هر صفحه مبلغ آن روز را بالای صفحه بنویسید یا برای باور پذیری بیشتر می‌توانید طرح یک دسته چک را به دفترچه خود بچسبانید و خریدهای هر روز را در دفترچه یادداشت کنید.

به خاطر داشته باشید آنچه در بازی فراوانی چک جادویی اهمیت دارد انجام بازی و ادامه دادن آن است که در ادامه روش واریز پول به حساب را توضیح می‌دهم و در نهایت نکات گفته شده را تکمیل می‌کنم.

واریز پول به حساب

روز اول مبلغ یک میلیون تومان به حساب شما واریز می‌شود و تا آخر شب فرصت دارید که با این پول هرچه می‌خواهید بخرید.

روز دوم مبلغ دو میلیون تومان به حساب شما واریز می‌شود، روز سوم مبلغ سه میلیون تومان و این روال به همین شکل ادامه دارد و هر روز نسبت به روز قبل یک میلیون تومان بیشتر به حساب شما واریز می‌شود.

اگر این بازی را یک سال انجام دهید، فکر می‌کنید بعد از انجام آن، چه مبلغی به حساب شما واریز شده است؟

66795 = 365 + … + 3 + 2 + 1

بله 66 میلیارد و 795 میلیون تومان

در دفترچه خود مبلغ پولی را که باید روزانه خرج کنید بنویسید و تاریخ خرید، محصول خریداری شده و مبلغی را که بابت آن پرداخته‌اید را به طور کامل یادداشت کنید.

برای احساس واقعی بودن خرید، در مورد هر خرید سعی کنید با تحقیق در بازار و فروشگاه‌های اینترنتی قیمت صحیح را به دست آورید.

به طور مثال: اگر قصد خرید یک تلفن همراه یا یک ساعت مچی را دارید به بازار بروید، مدل‌ها و برند‌های مختلف را ببینید، قیمت آنها را بپرسید، جنس مورد علاقه خود را مشخص کنید و پول خود را صرف خرید همان چیزی کنید که در واقعیت دیده‌اید و خرید خود را کاملاً واقعی ببینید.

نکته‌ای که باید متوجه آن باشید این است که ناخودآگاه همیشه با تغییر کردن مخالفت می‌کند و شرایط فعلی را بهترین شرایط می‌داند.

این موضوع کاملاً طبیعی است؛ چون کار ذهن حفظ حالت موجود است و شما مدت‌های زیادی افکاری داشته‌اید که با افکار جدیدتان هماهنگ نیست به همین خاطر ذهن سعی می‌کند شما را از انجام آن منصرف کند و شما را در شرایط فعلی حفظ کند، اما شما باید با سماجت و پافشاری ذهن خود را آرام کنید و بازی فراوانی چک جادویی را پیش ببرید و حس و حال خوب خود را در هنگام انجام این بازی با قدرت تمام حفظ کنید.

سؤالی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد، این است که چرا این بازی را از یک میلیون تومان شروع کنیم؟

چرا با مبالغ بیشتر مثلاً صد میلیون تومان شروع نکنیم؟

جواب این است که باید ذهن به مرور به مبالغ بالاتر عادت کند و روند تکاملی خود را طی کند تا خریدها و خرج کردن با مبالغ بالاتر برای آن قابل قبول و واقعی جلوه نماید.

شاید اگر الان از شما سؤال شود با ده میلیارد تومان پول چه می‌کنید و چه چیزهایی می‌خرید، نتوانید پاسخی واضح و دقیق به این سؤال بدهید، اما هنگامی که این بازی را ادامه دهید و به مبلغ ده میلیارد برسید، بسیار خوب از عهده آن بر می‌آیید، چون ذهن شما با مبالغ کمتر از آن کنار آمده است و آن را قبول کرده است.

شاید پیشنهاد انجام این بازی کار احمقانه‌ای به نظر برسد و بگویید وقتی پولی نیست چه خرج کردنی، این کار مسخره و بچه گونه است.

فراموش نکنید که ذهن انسان تفاوتی بین واقعیت و خیال قائل نیست و اگر این بازی را با احساس و هیجانی واقعی انجام دهید، ذهن به راحتی آن را می‌پذیرد و شما را در مسیر و شرایطی قرار می‌دهد که دستیابی به این پول را فراهم می‌سازد و این پول‌ها در زندگی شما به واقعیت تبدیل می‌شوند.

هر چقدر بتوانید این بازی را جدی بگیرید و واقعی‌تر انجام دهید، قدرت و تأثیرگذاری آن بیش‌تر خواهد بود.

انجام بازی فراوانی چک جادویی ذهن شما را ثروتمند می‌کند و این ذهن ثروتمند، شما را برای دریافت نعمت، پول و ثروت بیشتر آماده می‌کند و کمک می‌کند پول‌های خود را در جای درست و به شکل صحیح خرج کنید.

تمرین بازی فراوانی چک جادویی شما را به این باور می‌رساند که من هم می‌توانم پول‌های بیشتری داشته باشم و با ایجاد این باور در شرایطی قرار می‌گیرید که با ایده‌ها، اتفاقات، آدم‌ها و شرایط جدید مواجه می‌شوید که شما را به پول‌های بیشتر می‌رسانند.

هر روز این بازی را انجام دهید و تا می‌توانید آن را واقعی جلوه دهید و خریدهای خود را هدفمند و دقیق انجام دهید.

به قدرت این بازی شگفت‌انگیز ایمان داشته باشید تا فراوانی نعمت و ثروت در زندگی شما گسترش یابد و با چشمان خودتان در زندگی واقعی آنها را مشاهده کنید.

از نتایجی که بعد از انجام این تمرین کسب می‌کنید در همین صفحه بنویسید، مطمئن باشید افراد زیادی با خواندن نتایج شما انگیزه می‌گیرند و کمک می‌کنید فراوانی و ثروت گسترش پیدا کند.

با عشق منتظر خواندن نتایج شما دوستان عزیزم بعد از انجام این تمرین هستم.

وحید رستمی

پیشنهادی برای شما

آموزش‌های پیشنهادی

محصولات پیشنهادی

تخفیف!

دوره مهندسی پول و ثروت

قیمت اصلی ۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۷۰,۰۰۰ تومان است.

تخفیف!

دوره چهار راه هدفگذاری

قیمت اصلی ۷۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۹۹,۰۰۰ تومان است.

تخفیف!

کتاب صوتی راز ثروت

قیمت اصلی ۵۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۷,۰۰۰ تومان است.

تخفیف!

کتاب صوتی چگونه مغناطیس پول شویم

قیمت اصلی ۷۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۷,۰۰۰ تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

دانلود رایگان دوره نقشه راه موفقیت مالی

تصویر دوره نقشه راه موفقیت مالی